19 Mayıs Mahallesi Halı Koltuk Perde Yıkama

19 Mayıs Mahallesi halı yıkama hizmeti veren TemizOlsun firmamız, kaliteli ve özenli hizmetler sunan bir firmadır. Halılarınızı pırıl pırıl yapmak için buradayız! Profesyonel ekibimiz, modern ekipmanlarımız ve etkili temizlik yöntemlerimizle halılarınıza yeni bir soluk getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantisi ve hızlı teslimat sağlamayı hedefliyoruz. Bize güvenin, halılarınızın parlaklığını öpücüklerimizle geri getirelim! 💫✨


19 Mayıs mahallesi halı yıkama fiyatları

Makine halısı 8 TL
Kaymaz taban je 8 TL

Adana, 19.May halı yıkama fiyatları periyodik olarak değişebilmektedir. Bunun sebebi ise sürekli artan/azalan yakıt-elektrik-su gibi demirbaş ücretlerindendir. Net fiyatları iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

adana garantili hali yikama


19.May Koltuk Yıkama

Adana 19.May koltuk yıkama hizmetimiz gün içinde hızlı bir şekilde evinize gelerek uygulanır. Yerler ıslanmadan, ev eşyalarınıza bir zarar gelmeden, galoş kullanarak uyguladığımız yıkama işlemi sonucunda koltuklarınız 4-6 saate kadar kurumaktadır.

19.May mahallesinde de yaşayan ev hanımları, koltuk temizliğini evdeki imkanlarla yapamamaktadırlar. Çünkü bu işlem endüstriyel tipte makineler gerektirir. Firmamız bünyesinde 3600 WATT emiş gücüne sahip yıkama makinemiz mevcuttur. Ayrıca koltuk kumaşını temizleyebilmek için motorlu fırçalama makinemizde çalışmaktadır.

19.May koltuk yıkama fiyatları

Koltuk takımı takım 130 TL
Çekyat adet 60 TL

Hijyenik sonuç alabileceğiniz 19.May koltuk yıkama fiyatları, aslında temizlik kalitesine bakıldığında oldukça makuldür. Çünkü hizmet verdiğimiz ev hanımları, koltuklarının ilk alındığı günü hatırlamaktadır.

adana steril koltuk yikama


19.May Perde Yıkama

Adana 19.May perde yıkama işlemimiz aynı gün tamamlanıyor. Çünkü bir ev perdesiz kalamaz. Stor, zebra, tül, fon, dikey, katlamalı, kruvaze ve diğer tüm perde modellerinin sökme-yıkama-montaj işlemlerini yapmaktayız.

19.May perde yıkama fiyatları

Stor perde yıkama 10 TL
Zebra perde yıkama 10 TL

Metrekare (m²) birimi üzerinden hesaplanan 19.May perde yıkama fiyatları, sipariş esnasında adresinizde belirlenmektedir. Perde yıkama fiyatlarına servis, K.D.V. ve sköme/montaj işlemleri dahildir.


Adana halı koltuk perde yıkama hakkında

Başa dön tuşu
Open chat
1
Scan the code
Hello 👋
Can we help you?