Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama

Adana Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama mahallesi halı, koltuk ve perde yıkama firması Esas temizliğe hoş geldiniz. Firmamız 1998 yılından beri, Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama mahallesinde halı koltuk perde yıkama hizmetleri vermektedir. Kirlenmiş halılarınızı, rengi solmuş koltuklarınızı ve eskisi gibi güzel görünmeyen perdelerinizi garantili bir şekilde yıkatmaya ne dersiniz.?


Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama Halı Yıkama

Adana Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama halı yıkama yerleri içerisinde garantili hizmeti makul fiyatı ile sunan halı temizleme firması esastır. Bunu, hemen aşağıdaki fiyat listemizden inceleyebilirsiniz. Gün içerisinde çalışan ve müsait bir yıkama bölgesi bulunmayan Firmamız, Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama mahallesinde, ev hanımlarına, hijyenik halı temizleme hizmeti verebilmek adına servisimiz sürekli yoldadır. Arayın gelip halılarınızı adresinizden alalım. Gerekli yıkama ve temizlik işlemlerinin ardından ücretsiz servis aracımızla kapınıza kadar getirelim.

Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama halı yıkama fiyatları

Makine halısı 8 TL
Kaymaz taban je 8 TL

Adana, Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama halı yıkama fiyatları periyodik olarak değişebilmektedir. Bunun sebebi ise sürekli artan/azalan yakıt-elektrik-su gibi demirbaş ücretlerindendir. Net fiyatları iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

adana garantili hali yikama


Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama Koltuk Yıkama

Adana Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama koltuk yıkama hizmetimiz gün içinde hızlı bir şekilde evinize gelerek uygulanır. Yerler ıslanmadan, ev eşyalarınıza bir zarar gelmeden, galoş kullanarak uyguladığımız yıkama işlemi sonucunda koltuklarınız 4-6 saate kadar kurumaktadır.

Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama mahallesinde de yaşayan ev hanımları, koltuk temizliğini evdeki imkanlarla yapamamaktadırlar. Çünkü bu işlem endüstriyel tipte makineler gerektirir. Firmamız bünyesinde 3600 WATT emiş gücüne sahip yıkama makinemiz mevcuttur. Ayrıca koltuk kumaşını temizleyebilmek için motorlu fırçalama makinemizde çalışmaktadır.

Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama koltuk yıkama fiyatları

Koltuk takımı takım 130 TL
Çekyat adet 60 TL

Hijyenik sonuç alabileceğiniz Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama koltuk yıkama fiyatları, aslında temizlik kalitesine bakıldığında oldukça makuldür. Çünkü hizmet verdiğimiz ev hanımları, koltuklarının ilk alındığı günü hatırlamaktadır.

adana steril koltuk yikama


Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama Perde Yıkama

Adana Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama perde yıkama işlemimiz aynı gün tamamlanıyor. Çünkü bir ev perdesiz kalamaz. Stor, zebra, tül, fon, dikey, katlamalı, kruvaze ve diğer tüm perde modellerinin sökme-yıkama-montaj işlemlerini yapmaktayız.

Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama perde yıkama fiyatları

Stor perde yıkama 10 TL
Zebra perde yıkama 10 TL

Metrekare (m²) birimi üzerinden hesaplanan Balcalı Halı Koltuk Perde Yıkama perde yıkama fiyatları, sipariş esnasında adresinizde belirlenmektedir. Perde yıkama fiyatlarına servis, K.D.V. ve sköme/montaj işlemleri dahildir.


Adana halı koltuk perde yıkama hakkında

Başa dön tuşu
Open chat
1
Scan the code
Hello 👋
Can we help you?